top of page

Hizmetlerimiz

Fabrika
cephe giydirme sistemleri
cephe giydirme fabrikası
aluminyum sistemler
fabrika yol
AÇIK HAVA REKLAM

Temel faaliyetlerimiz inşaat sektörüne dayalı olsada farklı alanlara da yatırımlarda bulunan şirketimiz açık hava reklamcılık, pet, e-ticaret gibi sektörlere yatırımlarda bulunmanın ve projeler geliştirmenin yanı sıra, yakın zamanda Tokat ve Ordu illerinde Tavuk Dünyası bayiliği kurarak, gıda alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

CEPHE GİYDİRME SİSTEMLERİ

ONS

CEPHE GİYDİRME

Silikon, Kapaklı ve Spider Cam Cephe, Kompozit Giydirme, Hekimpan, Teracotta, Seramik, Ahşap malzeme ve ürünlerle; değerli müşteri ve partnerlerimize cephe giydirme sektöründe yılların kattığı tecrübe ile hizmet vermekteyiz.

ONS

KAPI VE PENCERE SIST.

Alüminyum profil üreticisi olan Asistal  firmasının bölge bayiliğini yapmaktayız. Asistal marka alüminyum profil ürünleri kullanarak kapı ve pencere,  korkuluk, küpeşte, cam balkon, giyotin, pergola vb. sistemler hazırlıyor ve uzman ekibimizle montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.

ALUMİNYUM SİSTEMLER
AÇIK HAVA REKLAM ÜRÜNLERİ

ONS

AÇIK HAVA REKLAM

Açık hava reklam & tanıtım sektöründe; Tabela, kutu harf, totem, dijital baskı, araç giydirme gibi ürün ve hizmetler üretmekteyiz. Markanızın bilinirliğini ve imajını önemsiyor, creatif ekibimiz ile hazırladığımız tasarımları son teknoloji makina parkurumuzda hayata geçiriyoruz.

ONS

CONTAINERSELL

3*7 standart konteyner modellerimizi Türkiye'nin dört bir yanına gönderiyoruz. Ev, ofis, depo ve farklı ihtiyaçlar için uygun yalıtım ve izalasyonu titizlik ile tasarlanmış ürünlerimiz sağlamlığı ile uzun kullanım süresi vaad ediyor.

konteyner
tavuk dünyası bayisi

ONS

TAVUK DÜNYASI

Gıda alanında yatırımlar da bulunan şirketimiz Ordu ve Tokat illerinde Tavuk Dünyası şubeleri işletmektedir.

ONS

ONLINE SHOPING

30 yıllık tecrübemizle uzman olduğumuz birçok alanda ürün ve hizmetleri online olarak satışa sunmaya hazırlanıyoruz..

online alışveriş
petaverse

ONS

PETAVERSE

Evcil hayvanı olan veya evcil hayvan edinmek isteyen herkesin kullanabileceği birbirinden farklı özellikler barındıran app uygulamasına yatırımcı olarak destek veren şirketimiz, yakında uygulamanın tanıtımını gerçekleştirerek piyasaya sürecektir.

ONS

GODSPEED
COLLECTION

Şirketimiz ''Godspeed Collection'' markasına yatırımlarını sürdürmektedir. Bu marka aynı zamanda bir kulüp olarak geleneksel markalaşma ve pazarlama yöntemleri yerine, yenilikçi ve samimi bir yaklaşım sergileyerek, e-ticaret sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle buluşuyor.

godspeedcollection
bottom of page