top of page

Kariyer Fırsatı

”ONS CEPHE” olarak, müşterilerimize kaliteli hizmet sunarken aynı zamanda çalışanlarımızın mutluluğuna ve gelişimine de önem veriyoruz. Bu nedenle insan kaynakları departmanımız, şirketimizin en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir.

 

Şirketimizde farklı pozisyonlarda yer alarak kendinize uygun birçok departmanda kariyer fırsatı bulabilirsiniz. Her bir pozisyon için farklı yetkinlikler ve deneyimler gerekmektedir, bu nedenle başvuruda bulunmadan önce lütfen ilgili pozisyon hakkında ön bilgilendirme metnini okuyunuz.

Kariyer

Açık Pozisyonlar

Şirketimiz, tecrübeli bir Kaynak Ustası arayışındadır. Eğer metal, demir, çelik işleme sektöründe deneyimli, yaratıcı ve ekip çalışmasına yatkın bir profesyonelseniz, sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Şirketimiz bünyesinde çalışacak, dijital baskı ve baskı öncesi süreçlere hakim, teknolojiye ve yeniliklere açık, yaratıcı çözümler üretebilecek bir ‘Dijital Baskı Uzmanı’ arıyoruz.

Kreatif ve yenilikçi bir mimar arıyoruz! Tasarım yeteneği güçlü, proje yönetimi konusunda deneyimli, çizim programlarına ve teknik detaylara hakim bir ‘Mimar’ arayışımız bulunmaktadır. Bu pozisyon, projelerin tasarımından uygulama aşamasına kadar tüm süreci kapsar. Ayrıca müşteri görüşmeleri ve onların ihtiyaçlarını doğru anlayıp, bu ihtiyaçları estetik ve fonksiyonel çözümlerle buluşturmak da sizin sorumluluğunuzda olacak. Yaratıcı düşünme ve çözüm odaklı yaklaşım becerisi olan adayları bekliyoruz

bottom of page